Skip to main content

Asociacija ESTONIAN CHAMBER OF COMMERCE IN LITHUANIA stiptina savo įvaizdį nauju vizualiniu ir veiklos turiniu

Įtvirtindama daugiau kaip per dešimtmetį susiformavusią tapatybę, narių pasitikėjimą ir stiprėjančius santykius su Skandinavijos šalių prekybos rūmais, asociacija Estonian Chamber of Commerce in Lithuania (toliau – ECC) pradeda prekės ženklo atnaujinimo kampaniją.  ECC tęs tradicinius projektus ir organizuos naujus, kurie perteiks Estijos ir Baltijos jūros regiono šalių verslo bendruomenių vertybes, bei sieks pritraukti naujus narius.

„Šioje kampanijoje mums svarbu išryškinti Estijos modernumo ir tradicijos sinergiją, gebėjimą drąsiai siekti permainų. Todėl prekės ženklo atnaujinimas mums yra ne tik išvaizdos, bet ir turinio pokyčiai. Norime aiškiai parodyti, kad asociacijos kultūra atsiskleidžia vertybėse, tradicijose ir naujų drąsių idėjų įgyvendinime“, – sako asociacijos direktorė Snieguolė Matonienė. Po daugiau nei dešimtmečio atnaujinamas prekės ženklas – logotipas, vizualinis stilius ir veiklos turinys – bus pateikiamas atnaujintoje interneto svetainėje, o taip pat socialiniuose tinkluose.

Šios kampanijos sėkmė priklauso ne tik nuo kūrybingų partnerių, bet ir nuo finansavimo. Papildoma finansinė parama, kurią suteikė asociacijos narys ENEFIT, sudarė palankias sąlygas priimti daugiau kūrybinių sprendimų.

Vardan tvirtos narystės  

Atnaujinant ESTONIAN CHAMBER OF COMMERCE IN LITHUANIA (ECC) prekės ženklą buvo itin svarbu rasti balansą tarp senojo logotipo su estiškuoju simboliu ir inovatyvaus požiūrio. Atnaujintas logotipas įkūnija asociacijos narių modernumą, veržlumą ir sėkmės siekį.

„Gyvename greitai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame visi norime būti ne tik finansiškai sėkmingi, bet ir laimingi“,  – sako S. Matonienė. „Visi mes siekiame užmegzti patikimą partnerystę, kurdami vertingus ryšius. Todėl atliepdama šiuos poreikius, mūsų organizacija sieks suteikti nariams daugiau vertės iš narystės ir prisidės prie naudingų santykių plėtojimo tiek asociacijos viduje, tiek su kitomis asociacijomis“.

Būdama verslą skatinanti bendruomenė, ECC skatins Estijos verslo interesus Lietuvoje, sudarydama sąlygas kurti patikimas pažintis. Asociacija išliks tvirta platforma keistis patirtimi, žiniomis ir geriausia praktika.

Advokatas Robert Juodka, asociacijos valdybos pirmininkas, advokatų kontoros PRIMUS vadovaujantis partneris (užsienio rinkoms), didžiuojasi per dešimtmetį pasiektu rezultatu, kad Lietuvos verslo bendruomenei gerai žinomas ESTONIAN CHAMBER OF COMMERCE IN LITHUANIA vardas ir dėl tradicinių renginių ENERGY FORUM ir CAPITAL MARKETS. R. Juodka įsitikinęs, kad susiformavęs stiprus organizacijos įvaizdis ne tik atitinka dabartinių narių verslo poreikius, bet ir padės pritraukti naujus, kuriems yra svarbu kartu ieškoti sprendimų besikeičiančiant verslo architektūroje regione ir visame pasaulyje.

„Mūsų organizacijoje nuostabu yra tai, kaip veikia visa narystė – internetu galite dalyvauti beveik visuose renginiuose, net būdami miške ar prie jūros. Tai svarbu kiekvienam nariui, dalyvaujančiam bent keliose verslo asociacijose, siekdamas suteikti daugiau vertės savo įmonei ir bendruomenei, kurioje gyvename. Tikimės, kad ilgainiui prie mūsų prisijungs daugiau narių, kuriems svarbi estiško verslo dvasia “, – sako R. Juodka.

Tradiciniai projektai naujoje realybėje – ENERGY FORUM ir CAPITAL MARKETS

Postūmį ECC prekės ženklo atnaujinimui suteikė šių metų 10-oji jubiliejinė konferencija ENERGY FORUM. Nuo 2012-ųjų metų Estijos prekybos rūmai Lietuvoje, Lenkijos-Lietuvos prekybos rūmai ir advokatų kontora PRIMUS, bendradarbiaudami su Estijos ir Lenkijos ambasadomis Lietuvoje, organizuoja tarptautinę konferenciją. ENERGY FORUM apžvelgia Baltijos regiono energetinio saugumo temą, įvertina energetikos rinkos situaciją, pateikia perspektyvas, kaip vystysis tradicinė ir žalioji energetika.

Šių metų konferencijoje, kurios tema NEW REALITY, buvo įvertinti strateginiai sprendimai apie tapimą savarankiškais energetikos išteklių klausimu,  taip pat žaliosios energetikos iššūkiai ir perspektyvos Baltijos regione. Pranešimų videoteką ENERGY FORUM rasite YouTube kanale https://www.youtube.com/watch?v=DBWV_BuLX9Y&t=12s

Asociacijos valdybos pirmininkas advokatas Robert Juodka įsitikinęs, kad asociacija nustebins savo inovatyviomis idėjomis, naujais projektais ir drąsa išbandyti naujas veiklas.

Projektas PERKRAUTAS TVARUMAS/  SUSTAINABILITY RELOADED skatins keisti gyvenimo būdą

Šiemet asociacija pakvies Lietuvos vartotojus naujai pažvelgti į tvarų gyvenimo būdą ir vartojimą.  Projektas PERKRAUTAS TVARUMAS/  SUSTAINABILITY RELOADED yra savalaikis ir išskirtinai aktualus. Šiandien atsakingam verslui labiau nei bet kada reikia sąmoningų ir išprususių vartotojų, perkančių tvarius produktus ir paslaugas, ir palaikymo.

Latvijos, Norvegijos ir Suomijos prekybos rūmai Lietuvoje – tai stiprūs projekto partneriai. Visi kartu jie dalinsis Šiaurės ir Baltijos šalių patirtimis bei pateiks įdomų turinį apie tvarumą tiek išmaniam vartotojui, tiek abejojančiam.  Daugiau informacijos apie tvarų „gyvenimo būdą 1,5 C“ ir jo prasmę rasite šioje svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Apie ESTONIAN CHAMBER OF COMMERCE IN LITHUANIA 

ECC yra ne pelno siekianti nevyriausybinė verslo asociacija, atstovaujanti Estijos kapitalo įmonėms Lietuvoje. ECC skiria dėmesį Estijos įmonių rėmimui Lietuvoje, jų interesų atstovavimui, prekybos ir verslumo skatinimui.

Nariams suteikiamos galimybės užmegzti ryšius politinėje ir verslo aplinkoje. Jie keičiasi vertinga ir naudinga patirtimi Lietuvos rinkoje. Veikla skatina konstruktyvų dialogą verslo aplinkos klausimais Lietuvoje ir pasauliniu mastu.

Asociacija įkurta 2009 m. Šiandien vienija 28 įmones iš skirtingų verslo sektorių.

Vilnius, 2022 m. lapkričio 18 d.

Leave a Reply