Narių naujienos
You are here Home \ Narių naujienos
Apie

Šiuo metu „Enefit“ Lietuvoje veikia kaip nepriklausomas elektros ir dujų tiekėjas verslo sektoriui. Bendrovės užimama elektros rinkos dalis Lietuvoje sudaro daugiau kaip 7%, o verslo klientų rinkos dalis – apie 13%. „Enefit“ aptarnauja 1.400 verslo klientų, o per 2018 m. jiems patiekė 870 GWh elektros energijos. Apie 44% bendrovės parduotos elektros gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

PRIMUS ir DERLING Baltijos šalyse steigia naują advokatų kontorų aljansą

Dvi teisinių paslaugų rinkoje puikiai žinomos advokatų kontoros – PRIMUS Lietuvoje ir Latvijoje bei DERLING Estijoje - steigia naują advokatų kontorų aljansą Baltijos šalyse. Nuo 2018 m. rugsėjo 27 d. naujasis advokatų kontorų aljansas Lietuvoje ir Latvijoje veiks PRIMUS DERLING, o Estijoje - DERLING PRIMUS pavadinimu. Keturiuose advokatų kontorų biuruose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirbs daugiau nei 80 teisininkų ir administracijos darbuotojų.

Lux Express Lietuvoje pristatė Lounge autobusą

Birželio 28 d. tarptautinė keleivių pervežimo autobusais kompanija „Lux Express“ Lietuvoje pristatė naujos kartos, aukštos komforto klasės „Irizar i8“ autobusą, tapusį 2018-ųjų Metų autobusu. Trys šio tipo autobusai liepą pradeda keleivių vežimus tarp Lietuvos ir Latvijos sostinių.