Financial Markets & M&A Round Table 19.02.2020
You are here Home \ Renginiai

  

Estijos prekybos rūmai Lietuvoje kartu su advokatų kontora „Primus Derling“ kviečia į apskritojo stalo diskusiją „Finansų rinkos, susijungimai ir įsigijimai (M&A)“.

 

Data ir laikas: 2020 m. vasario 19 d.

Vieta: Estijos Respublikos ambasada, A.Mickevičiaus 4a, Vilnius

Kalba: anglų

 

Robert Juodka, advokatų kontoros „Primus Derling“ vadovaujantis partneris Lietuvoje, Estijos prekybos rūmų Lietuvoje pirmininkas ir šių diskusijų iniciatorius bei ilgametis moderatorius sako, kad šiais metais renginio turinys išsiskiria platesniu temų diapazonu bei pranešėjų geografija. „Diskusijoje dalyvaus ekspertai iš Lietuvos bei Estijos. Kalbėsime ne tik apie finansų rinkas bei M&A, bet ir apie investicijas į  obligacijas bei žaliavų rinką, ko anksčiau neliesdavome“.

Šiuo metu dėl pasaulyje vykstančių įvykių ir procesų finansų rinkose dauguma investuotojų Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse jaučia neapibrėžtumą. Ekspertai šių metų įvykius praminė informaciniais burbulais, kurie, tikėtina, gali palikti pėdsaką rinkose.

„Koronavirusas, recesijos laukimas ir kiti reiškiniai didina nepastovumo jausmą ir baimes, kurios jau pradeda veikti finansų rinkas“, - sako R. Juodka. „Nors iš pažiūros situacija rinkose yra stabili, tačiau investuotojų baimės jau demonstruoja pirmuosius požymius“.

Please view details here in LinkedIN.