Išankstine informacija - 8-asis Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forumas, 2019 m. gegužės 23 d.
You are here Home \ Renginiai
Išankstine informacija - 8-asis Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forumas, 2019 m. gegužės 23 d.

Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forumas jau aštuntą kartą kasmet suburia energetikos sektoriaus lyderius ir vadovus diskutuoti ir aptarti esamą padėtį energetikos sektoriuje Baltijos regione, regioninio bendradarbiavimo klausimus, įvertinti vykstančius pokyčius dujų, elektros bei atsinaujinančios energetikos rinkose, diskutuoti apie jų naudą bei problemas, apsvarstyti galimas energetikos strategijos kryptis, numatyti rinkos perspektyvas.

Nuo 2012 m. organizuojamas Energetikos forumas jau tapo gražia tradicija į vieną erdvę sukviesti Baltijos bei aplinkinių šalių energetikos ekspertus, politikus, ekonomistus diskutuoti aktualiais energetikos klausimais regione. Energetikos forumas skirtas sprendimus priimantiems viešojo ir privataus sektoriaus atstovams, kurie nori daugiau sužinoti apie strategines energetikos sektoriaus perspektyvas Baltijos regione. Šiemet 8-asis Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forumas vyks gegužės 23 d.

2019 m. Energetikos forumo programos struktūra tradiciškai suskirstyta į keturias dalis:
- pasaulinės tendencijos energetikos sektoriuje ir energetinis saugumas
- atsinaujinanti energija
- elektros energija
- dujų rinka

Energetikos forumą organizuoja Estijos prekybos rūmai Lietuvoje kartu su advokatų kontora PRIMUS DERLING ir Lenkijos-Lietuvos prekybos rūmais bei bendradarbiaujant su Estijos, Švedijos, Lenkijos ambasadomis.
Energetikos forumo partneriai: „Enefit“ UAB, viešbutis „Grand Hotel Kempinski Vilnius“. Informaciniai partneriai: „Lietuvos žinios“

Energetikos forumo pranešėjus ir detalią renginio programą rasite internetiniame puslapyje www.energyforum.lt

Renginio kalba: anglų
Registracija į renginį jau prasidėjo! Registracija: čia 

  • Data: 2019 m. gegužės 23 d.
  • Vieta: Grand Hotel Kempinski Vilnius, Universiteto g. 14, Vilnius